• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kadirlisehitgazi
Derneğimiz
Üyelik Girişi

Gittiği Her Köyde Mutlaka Şehit Ailelerini Ziyaret Eden Kaymakam Necip ÇAKMAK Bugün de Ziyaretlerinin En Özelini İki yatalak şehit babasını hasta yatağında ziyaret etti.

1991 Yılında TUNCELİ de Şehit Olan Mehmet DELİKUŞ’ un Yatalak Hasta Olan Babası Mustafa DELİKUŞ’u Karakütük Köyünde Hasta Yatağında Ziyaret Etti,1994 Yılında Muş ta Şehit Olan Turhan CANYURDU’nun Yatalak Hasta Olan Babası Ahmet CANYURDU’nu İse Vayvaylı Köyünde Ziyaret Ederek Şehit Ailelerine Sizler En Kıymetli Varlığı Olan Evlatlarını Cennet Vatan Uğruna Toprağına Vermiş Ailelersiniz Sizler İçin Ne Yapsak Azdır Dedi.

Aileler İse Ziyaretten Duydukları Memnuniyeti Dile Getirerek Yirmi Yıldır İlk Defa Bir Kaymakamın Evlerine Kadar Gelerek Kendilerini Ziyaret Edip Sorunlarını Dinlediğini, Kaymakam ÇAKMAK’a ve Beraberindekilere Teşekkür Ederek Duygularını Dile Getirdiler.

Ziyarete İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hakan BOZGEDİK Ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Kadirli Şube Başkanı Tayfun ÇİFTÇİ Katıldı.

Şehit Aileleri Ve Gaziler Derneği Başkanı ÇİFTÇİ İse Kaymakam ÇAKMAK’a Bu Nazik Ziyaretinden Ve Özel Günlerimizde Yanımızda Olup Bizleri Yalnız Bırakmadığı İçin ve Tüm Şehit Aileleri ve Gazilerimiz Adına Teşekkür Ederim Dedi.1505 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın