• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kadirlisehitgazi
Derneğimiz
Üyelik Girişi

Kadirli Kaymakamlığı Tarafından Şehit Aileleri ve Gazilerin Sorunlarını Dinlemek ve Bu Sorunlara Çözüm Bulmak Amacıyla Toplantı Düzenlendi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Kaymakamımız Sayın Necip Çakmak konuşmasında “Aslında bu toplantı sayın valimizin isteği üzerine kendisinin katılımı ile gerçekleşecekti. Ancak Valimizin Çok önemli bir konu nedeni ile Osmaniye’de bulunması gerekti onun vekâleti ile huzurunuzdayım. Ama en kısa zamanda sizinle bir arada bulunacağını söyledi. Biliyorsunuz ki bizler sizlerle daha öncede bir araya geldik; sorunlarınızı dinleyerek çözüm yolları bulmaya gayret ediyoruz. Bugünkü toplantımıza İlimizden katılım olmuş ve sizlerinin sorunlarınıza ortak olmak varsa çözümünü gerçekleştirmek için buradayız.”dedi.

Şehit yakınları ve gazilerin sorunlarını dinleyerek sorunların çözümü için not aldıran kaymakamız Katılımcıların sorularını yanıtlayarak, bizler şehitlerimizin emaneti olan sizlere imkânlarımız ölçüsünde destek olmaya gayret ediyoruz hiç şüphesiz ki olacağız da dedi.

Toplantıda söz alan Şehit aileleri ve Gaziler Derneği Kadirli Şube Başkanı Tayfun Çiftçi ise karşılaştıkları sorunları anlattı.

Toplantı bitiminde Şehit aileleri ve Gaziler derneğini de ziyaret eden kaymakamımız ve beraberindeki heyet şehit aileleri ve gaziler ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Kadirli Kaymakamlığı (Alıntı)1148 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın