• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kadirlisehitgazi
Derneğimiz
Üyelik Girişi

Hakkâri’nin Şemdinli ilçesinde terör örgütü mensupları ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Bekir Çavuş’un cenazesi düzenlenen törenle toprağa verildi.

Hakkâri’nin Şemdinli ilçesinde terör örgütü mensupları ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Astsubay Üstçavuş Bekir Çavuş’un cenazesi ilçemizde düzenlenen törenle toprağa verildi.

Jandarma Astsubay Üstçavuş Bekir Çavuş için düzenlenen törene Vali Celalettin Cerrah, Osmaniye Milletvekilleri Durdu Mehmet Kastal, Suat Önal ve Hasan Hüseyin Türkoğlu, Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, Adana 6. Mekanize Piyade Tümen Komutanı Tümgeneral Sezai Bostancı, Adana Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hamza Celepoğlu, Garnizon Komutanı Vekili ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hakan Özkan, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, İlçe Belediye Başkanları, Kamu Kurum ve Kuruluşları İl ve İlçe Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Siyasi Parti Temsilcileri ve binlerce vatandaş katıldı.

Jandarma Astsubay Üstçavuş Bekir Çavuş’un İl Müftüsü Ramazan Çortul’un kıldırdığı cenaze namazından sonra Kadirli Asri Mezarlığındaki Şehitlikte toprağa verildi. Cenaze töreni sonrasında Vali Celalettin Cerrah şehidin eşi Eşeme Çavuş’a, Adana 6. Mekanize Piyade Tümen Komutanı Tümgeneral Sezai Bostancı ise şehidin babası Ali Çavuş’a Türk Bayrağını verdi.1705 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın